דלג לתוכן העמוד
בית"ר ירושלים וחסדי נעמי דואגים לחופשת הקיץ לנערים ונערות במצוקה וילדים בסיכון
בית"ר ירושלים וחסדי נעמי דואגים לחופשת הקיץ לנערים ונערות במצוקה וילדים בסיכון

בית"ר ירושלים וחסדי נעמי דואגים לחופשת הקיץ לנערים ונערות במצוקה וילדים בסיכון

החופש הגדול מתקרב ויש לא מעט נערים ונערות במצוקה וילדים בסיכון בפנימייה שאין להם את האפשרות למממן קייטנות או בילויים אחרים לקיץ

ארגון חסדי נעמי

0 גוייסו באמצעות תומכים
% של
תם זמן היעד לגיוס
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד.

פרטי הפרויקט

החופש הגדול מתקרב בצעדים מהירים ורוב ילדי ישראל עתידים ללכת לקייטנות, לבריכה, וליהנות מטיולים משפחתיים. לצערנו, יש לא מעט ילדים למשפחות נזקקות וילדי פנימייה שיביטו בקנאה בחבריהם ויתביישו בבית בחוסר מעש – כי להורים אין את האפשרות למממן עבורם קייטנות או אפילו כרטיס לבריכה.

לאור זאת, בית"ר ירושלים בשיתוף עמותת חסדי נעמי מתגייסים לנושא ולהרים קמפיין גיוס המונים לטובת הילדים הנזקקים למען מטרה זו! אנא כנסו ותרמו עכשיו!

ניתן לתרום גם בתשלומים (לא תופס את מסגרת האשראי) התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46

על המיזם בהרחבה:

הקיץ כבר בפתח, ברוב הבתים כבר מדברים ומתכננים מה יעשו הקיץ עם הילדים. טיול בארץ או בחו״ל, ביקור אצל משפחה קרובה אולי גם איזה דוד או דודה סבא או סבתא. ילדים רבים ממש באותו זמן יושבים בפנימייה עם המדריך אולי אב או אם הבית שיינסו בכל דרך לעשות להם את החופשה כמעט כמו בבית!

מטרת הפרוייקט
לדאוג לחופשת קיץ ״נורמלית״ עד כמה שניתן לבני נוער במצב כלכלי ומשפחתי קשה, בניהם ילדים בסיכון, נערים ונערות במצוקה. כשחלקם גדלים בפנימיות ומסגרות שונות מחוץ לבית מסיבות טראגיות שונות.

הרקע
המדובר על נערים ונערות עם רקע משפחתי קשה, ילדים אומללים שחלקם לא גדלים עם ההורים או המשפחה הטבעית שלהם. אותם שכן גרים או חיים עם ההורים הביולוגיים, הם כאלה שלא מקבלים כלום מההורים גם לא הבסיסים ביותר. נערים אלו צריכים לדאוג לעצמם להכל בכוחות עצמם. אוכל, בגדים, בילויים וכל מה שנער או נערה בגילם צורך. חלקם אף עובדים בכל עבודה אפשרית בכדי להחזיק גם את ההורים ושאר הילדים בבית!

הרעיון
נכון, אותם בילויים שיקבל הנער, הנערה או הילד, לא ישנו את התמונה הכלכלית משפחתית. אבל תחשבו על כמה טוב יעשה להם גם להינות מעט הקיץ גם מבלי להיקרע בין העבודות ובין החיים הקשים שלהם.

אנחנו יכולים לעשות את זה. אם כל אחד מאיתנו ״יאמץ״ לפחות ילד אחד. נער או נערה אחת בתרומה של 100 שקלים או יותר, נעשה להם את הקיץ הכי שמח השנה.

בביתר ירושלים שיוזמים בכל השנה פרוייקטים למען הקהילה, קוראים לכם להצטרף למיזם. על כל תרומה עמותת ״חסדי נעמי״ תשלח לכם קבלה מוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46

על העמותה
עמותת ׳חסדי נעמי׳ פעילה מזה 33 שנים במתן עזרה וסיוע למשפחות נזקקות יתומים ואלמנות. העמותה מפעילה 40 נקודות חלוקת מזון ברחבי הארץ בעזרתם של למעלה מ20,000 מתנדבים ומתנדבות מכל גווני קשת הציבור בישראל. העמותה קיבלה את אות הנשיא למתנדב, מגן שר הבריאות, אות ירושלים ופרסי הערכה רבים נוספים.
עוד על פעילות ׳חסדי נעמי׳ ניתן למצא באתר: www.naomi.org.il 

תודה רבה וקיץ נעים ובריא לכולם, ביתר ירושלים ועמותת חסדי נעמי

הטמעה

תצוגה מקדימה

סגור