דלג לתוכן העמוד
נותנים ללביא חיים - העשור הבא
נותנים ללביא חיים - העשור הבא

נותנים ללביא חיים - העשור הבא

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במסע הניצחון של לביא ולסייע לנו לממן את נסיעת הטיפולים הקרובה שלו לארה"ב

Gili Ben Moshe

77,531 גוייסו באמצעות 457 תומכים
97% של 80,000 סוג הגיוס

הפרויקט

קמפיין זה הסתיים בהצלחה.

לקמפיין העדכני לחצו: http://bit.ly/give2lavi2019

 

זוהי הזמנה למסע ניצחון! 

לביא ילדנו השלישי נולד חולה במחלה גנטית נדירה בשם קנאבן. תוחלת החיים שנובאה לו הייתה של שנתיים - 3 שנים באיכות חיים של צמח. 

בסוף השבוע האחרון חגגנו ללביא יום הולדת 10. כנגד כל התחזיות לביא חי ונותן תקווה ואהבה לכל כך הרבה אנשים. כל זאת בעקבות השתתפותו של לביא בפרוטוקול טיפולי נסיוני שדורש מאיתנו כיום להגיע אחת לשנה לארה"ב ואהבת ההמונים שמימנה את העשור הראשון. 

לביא הוא פורץ דרך גם ביחס למחלתו הקשה וגם ביחס לעולם המוגבלויות. הוא בכיתה ד', בתנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו', תקשורתי, יפה תואר ומשרה אופטימיות על כל מי שנמצא בסביבה שלו ומעל לכל נותן השראה בכל מה שקשור לפרופורציות בחיים. 

המשך חייו מותנה בהמשך השתתפותו בטיפול הנסיוני אותו הוא מקבל. ללא הטיפול התרופתי שמאושר לו אך ורק ע"י הרופאים בארה"ב מצבו יתדרדר בהתאם לתחזיות בתחילת הדרך.

כעת אנחנו בפתחו של עשור חדש וב 26.7.18 אנחנו צריכים לטוס עם לביא לסבב השנתי שלו. אנו זקוקים לעזרת הציבור לגיוס הסכום לפחות לנסיעה זו.

עמותת "קו לחיים" מלווה את המסע של לביא מתחילת הדרך ונותנת לנו גב מדהים לניהול מורכב של מסע כזה. כל התרומות יועברו לחשבונו של לביא בעמותה זו וקבלות מוכרות על פי סעיף 46 יינתנו לתורמים.

רוצים עוד לעזור? שלחו לחברים ושתפו את הלינק הישיר לקמפיין: http://goo.gl/FZYcKV

 

הטמעה

תצוגה מקדימה

סגור