דלג לתוכן העמוד
מעניקים לרז כיסא גלגלים
מעניקים לרז כיסא גלגלים

מעניקים לרז כיסא גלגלים

מאז גיל 13 שנפצעתי קשה בתאונת דרכים קטלנית, שבה נהרגה אחותי הגדולה עדן, ז"ל אני מונשם, משותק ומרותק לכיסא גלגלים ממונע, אשר רוב חלקיו שופצו ו/או הוחלפו לאורך השנים ולצערי, הכיסא ישן, מרופט ואינו מתאים למידותיי ולצרכיי כיום.

רז רוטמן

166,370 גוייסו באמצעות 1,144 תומכים
98% של 170,000 סוג הגיוס

הפרויקט

שלום וברכה,

שמי רז רוטמן, בן 24, מיקנעם.

בגיל שמונה וחצי נפצעתי קשה בתאונת דרכים קטלנית, שבה נהרגה אחותי הגדולה עדן, ז"ל.

בעקבות הפציעה נותרתי מונשם, משותק ומרותק לכיסא גלגלים.

למרות מצבי הקשה וכנגד כל הסיכויים, סיימתי 12 שנות לימוד בהצטיינות עם תעודת בגרות מלאה, למרות שאני פטור משירות צבאי עקב מצבי - התנדבתי שנתיים בשירות לאומי בעמותת "לטם- טבע נגיש לכולםכמדריך טיולים בנחל השופט וחוות עמק השלום.

לאורך כל חיי אני עוסק בהתנדבויות רבות כגון: ב"עמותת מתונה" לבטיחות בדרכים, "הפורום לשוויון בנטל", "עמותת בית חם לילדי ה-S.M.A.".

כמו כן, אני מרצה בכל רחבי הארץ במגוון נושאים כמו: קבלת השונה, נגישות והנגשה, בטיחות בדרכים - הכול מתוך עולמי ומסיפור חיי.

מאז גיל 13, אני מתנייד באותו כיסא גלגלים ממונע, אשר רוב חלקיו שופצו ו/או הוחלפו לאורך השנים ולצעריהכיסא ישן, מרופט ואינו מתאים למידותיי ולצרכיי כיום.

הישיבה המרובה בכיסא גלגלים שאינו מותאם לי, מעמידה בפניי קשיים רבים וסיכונים כמו: חשש לפצעי לחץ, אי נוחות מטרידה, ובכלל כל ההושבה הפכה ליותר מורכבת וההתניידות למסורבלת

מכאןעל פי המלצות הצוות הרפואי המטפל בי, הפתרון היחיד הוא רכישת כיסא חדש ומותאם למגבלותיי, מידותיי וצרכיי הנוכחיים.

עלות כיסא גלגלים ממונע חדש, איבזורו במנגנונים והתאמת ההושבה הינה למעלה מ-170,000 ₪.

איני מקבל כל עזרה ממשרד הבריאות ו/או גוף ו/או גורם אחר ואין ביכולת משפחתי לעמוד בהוצאה כלכלית כה כבדה.

המצב הסוציו-אקונומי וההכנסות הכלכליות של משפחתי נפגעו קשות מאז התאונה ועלויות הטיפול החודשיות שלי גבוהות מאוד, למעלה מ-35,000 ₪ בחודש.

אבי משהפוטר מעבודתו בגלל שנאלץ לסעוד, לטפל וללוות אותי 24/7, בנוסף לשני עובדים זרים וכל הנטל הכלכלי ופרנסת המשפחה מוטלות על כתפיה של אמי אסתר.

אנא, פתחו לבבכם, הושיטו לי יד ואפשרו לי להתנייד בכבוד ובנוחות. אני אשמח לקבל כל תרומה בכל סדר גודל כי אני יודע שהיא יוצאת מתוך ליבכם וכיסכם באהבה. כל התרומות מוכרות לצורך ניכוי מס לפי סעיף 46 א' ואין ספק שכיסא גלגלים חדש ישפר את חיי ואת איכותם. אני מאחל לכם להיות תמיד בצד הנותן ומאמין שתקבלו את שכרכם משמיים.

המון תודה על תשומת הלב ועל הזמן שהקדשתם לקריאה,

רז רוטמן

הטמעה

תצוגה מקדימה

סגור