דלג לתוכן העמוד
בניית אתר לאבחון וטיפול בתמציות פרחי באך
בניית אתר לאבחון וטיפול בתמציות פרחי באך

בניית אתר לאבחון וטיפול בתמציות פרחי באך

בניית אתר לאיבחון וטיפול בתמציות פרחי באך בצורה חוויתית עם משמעות ומודעות.העלאת ערכת הקלפים לדיגיטל לשימוש הציבור ולהעלאת המודעות ליכולות המופלאות שיש לתמציות פרחי באך

יואל שניאור

0 גוייסו באמצעות תומכים
% של
יום נותרו יום נותרו
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד.

פרטי הפרויקט

בניית אתר אינטרנט לאיבחון בתמציות פרחי באך בצורה חוויתית עם משמעות ומודעות. - העלאת ערכת הקלפים לדיגיטל לשימוש הציבור ולהעלאת המודעות ליכולות המופלאות שיש בתמציות פרחי באך.

כיום שיש טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ניתן לבצע ולהעביר את הדברים מהנייר למחשב ובכך להנגיש ולהגדיל את החשיפה ולהעלאות את המודעות הציבור לרבדים חדשים ונסתרים מאתגרים וחוויתים ממש.

קצת עליי:

נעים מאוד שמי יואל שניאור בן 46 נשוי ואב ל- 2 מתגורר בכפר סבא כ- 21 שנה. מתמודד עם לקות ראיה מלידה.

אני נטורופת ומטפל הולסטי רב תחומי. מעל ל- 28 שנה

מעבר לכך אני עובד עם אנשים עם צרכים מיוחדים במגוון אוכלוסיות השונות משילוב פגועי נפש בקהילה ועד לאנשים עם בעיות בעיכוב התפתחותי שכלי ועוד......

רקע מקצועי

 

אני בוגר מסלול נטורפתיה של הקולג' הישראלי לרפואה טבעית בתל אביב. במסגרת זו למדתי מגוון תחומים שבהם קיבלתי תעודה: רפלקסולוגיה, עיסוי, שיאצו, טווינה, הילינג, פרחי באך, ארומתרפיה, תזונה טבעית הוליסטית, צמחי מרפא ועוד.

מעבר לכך, למדתי במקומות שונים מספר שיטות נוספות: קינסיולוגיה (בריאות טבע), עוצמת הרכות, שימוש בנרות הופי (לאוזניים), EFT , קרניאל סקרל תרפי, שימוש בצלילים ועוד. כל שנה אני משתדל ללמוד תחום חדש, כדי לצרף לארגז הכלים שלי כלי טיפולי חדש עבורכם.

אני מאמין כי קיים קשר ישיר בין גוף ונפש ובין התזונה שלנו,  כשאחד מהם יוצא מאיזון, זה משפיע על כל השאר.....

לאחר ניסיון רב שנים אין ספק שכיום צריך לעבוד הרבה על המצב הרגשי שלנו וזה מביא אותי לעבודה עם הקלפים שכך אני מצליח לחבר את המטופלים שלי לרגשות שלהם ולהביע שאיפות ורצונות לשיפור ולתיקון.

 

תמציות פרחי באך

טווינה
נטורופתי
נרות הופי
 
 

קצת על תמציות פרחי באך:

השיטה פותחה על ידי ד"ר אדוארד באך הינו רופא והומאופת. שיצא לחקור תמציות פרחים בשטחים כפריים .

תמציות באך מופקות מניצנים, פרחים, שיחים ועצים. התמציות נוצרות מהשרייה של פרחים בקערה המכילה מי מעיין תחת השמש, או מהרתחת ענפים ועלים במים במשך חצי שעה. מי הבישול מסוננים, מעורבים באלכוהל ומדוללים שוב ושוב במים.

ד"ר באך האמין שלמצב הנפשי תפקיד חשוב בשמירת הבריאות הפיזית של האדם, ובתהליך החלמתו. ד"ר באך סיווג 38 מצבים נפשיים שונים וייצר מספר תמציות פרחים בהתאמה. לטענתו הוא מצא דרך פשוטה, טהורה ובטוחה לרפא ולסייע בהחלמת  בני אדם תוך התחשבות במצבם הנפשי הייחודי.

באך טען שתמציות פרחים מסוימות מובילות לריפוי עצמי בכך שהן מטהרות את האדם מגורמים רגשיים שליליים המשפיעים לרעה על בריאותו: הן עוזרות לסלק רגשות שליליים, ומשנות עמדות ותכונות אופי באופן שתורם לשלוות הנפש ולשמחת האדם. לטענתו, התמציות עוזרות בהתמודדות עם מצבי לחץ, חרדה, פחד, דיכאון, כעס והימנעות, דאגות יתר, ערך עצמי נמוך, אשמה ובדידות.

כל תמצית מ-38 התמציות  עובדת על "תדר אנרגטי" או "תדר ריגשי", זהים לתדר שמהדהדת התכונה המיוצגת בפרח. כאשר תכונה מסוימת אינה מאוזנת ואנו סובלים ממנה, גם התדר יוצא מאיזון. לפי באך, כאשר שותים מים שבאו במגע עם ריכוזים אפסיים של הפרח המתאים לתכונה, מהדהד הפרח בתדר המאוזן, וכך, לאט לאט, מחזיר את התכונה ל"איזון".

ניתן להרכיב עד 5 תמציות בודדות לתמצית אחת מלוכדת שתעבוד בצורה סנרגטית על מגוון הרגשות "כאן ועכשיו".

הקלפים מצידם האחד  הינם ציורים המבטאים את התדר - אנרגיה של הצמח ובצידו השני ישנם משפטי מודעות התואמים את הרגש - שאיפה ל.... (על זה עובדים....).

בניית אתר עם מודל העבודה של הקלפים דורשת תכנות רב ודייקנות. 

אני מאמין כי יחד איתך נוכל להוציא אל הפועל את החלום שלי ובכך להנגיש ולעורר את הציבור ביכולות המדהימות של התמציות פרחי באך ולקרב עוד אוכלוסיות שאינן מכירות את התחום בדרך חוויתית - ויזואלית ולהעלות את המודעות לכלל הציבור ולמטפלים נוספים בפרט ושיהיה עבורם כלי עבודה חזק ומועיל ל"ארגז הכלים".

כל התומכים בפרויקט זה וירצו יוכלו להזמין בזמן ההשקת האתר (הרצה) תמצית במחיר מוזל.

http://yoelnd.zapweb.co.il/

 

 

הטמעה

תצוגה מקדימה

סגור