דלג לתוכן העמוד
חתן וכלה מחוסרי כל מתחננים לעזרתכם להכנס תחת החופה
חתן וכלה מחוסרי כל מתחננים לעזרתכם להכנס תחת החופה

חתן וכלה מחוסרי כל מתחננים לעזרתכם להכנס תחת החופה

״אמא שלי עובדת קשה מאוד לפרנס את הבית וגם לטפל באחי הקטן שיש לו גידול בראש״ ״המעט כסף שיש לנו הולך לטיפול באחי״! אנחנו החתן והכלה ממשפחות דלות אמצעים מתחתנים בקרוב ואין לנו כסף אפילו להוצאות הבסיסיות ביותר! כל תרומה שלך תעזור לנו להגשים את החלום ולהינשא במינימום האפשרי. תודה

ארגון חסדי נעמי

15,032 גוייסו באמצעות 60 תומכים
100% של 15,000 סוג הגיוס

הפרויקט

אני באה ממשפחה ענייה. ממש ככה. ענייה. אמא שלי עובדת קשה מאוד לפרנס את הבית וגם לטפל באחי הקטן שיש לו גידול בראש. המעט כסף שהיא מצליחה להכניס הולך בעיקר לטיפולים באחי כך שלהוצאות מחיית הבית לא נשאר ממש כלום, אפילו לדברים הבסיסים ביותר אין לנו כסף.

״ההכנות בעיצומם, או בעצם אי ההכנות בעיצומם״ מספרת הכלה בדמעות. ״בממש בקרוב אנחנו מתחתנים ואין לנו כמעט כלום. התקווה היחידה שלנו זה הקמפיין הזה שנעשה עבורנו ע״י ארגון ״חסדי נעמי״ שמכיר אותנו מקרוב ומסייע למשפחות שלנו במשך כל השנה בחבילות מזון והדבר נגע לליבם״.

כל תרומה שלכם פירושה לתת לנו סיכוי לעשות חתונה מינימאלית ביותר ולהתחיל את החיים ברגל ימין״.

״כל מי שיתרום אני מבטיחה להתפלל עליו לכל מה שיבקש״ מבטיחה הכלה.

כאמור, שני הצדדים גם החתן וגם הכלה באים ממשפחות דלות אמצעים שגם ככה חיים בקושי רב למחייה היום יומית ונעזרים בעמותת ״חסדי נעמי״ שמכירה אותם באופן אישי. 

ניתן לתרום באשראי או באמצעות פייפאל וכן בתשלומים. על כל תרומה תשלח קבלה (מוכרת למס) מארגון חסדי נעמי. בכל שאלה ניתן לפנות ל: [email protected] או בטלפון: 03-6777777 

רוצים עוד לעזור? אנא שתפו והפיצו בין החברים את הקישור לקמפיין:

http://bit.ly/HELPbride

 

הטמעה

תצוגה מקדימה

סגור