דלג לתוכן העמוד
הקמת בית מאפה בפנימייה לנערים/ות במצוקה וילדים בסיכון
הקמת בית מאפה בפנימייה לנערים/ות במצוקה וילדים בסיכון

הקמת בית מאפה בפנימייה לנערים/ות במצוקה וילדים בסיכון

הילדים למדו לאפות וכיום הם מייצרים מעט עוגיות באמצעות תנור ביתי וציוד מינימאלי. החלום שלנו הוא להקים בית מאפה קטן שינוהל כולו ע״י הילדים משלב ההכנה עד למכירה

לב נעמי

0 גוייסו באמצעות תומכים
% של
תם זמן היעד לגיוס
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד.

פרטי הפרויקט

על המיזם בקצרה
הנערים והנערות המקסימים שלנו לומדים במועדון הפנימייה מזה תקופה בעזרת שף איך להכין עוגיות. כיום הם עושים את זה בקטן מאוד בעזרת תנור ביתי וציוד מינימאלי ביותר. עם זאת התוצאות טעימות!!!
החלום שלנו להקים להם מיני בית מאפה עם ציוד מקצועי, שיוכלו להפיק ממנו את המירב ולחוות את העשייה באופן עצמאי ובכך להכשיר אותם בעיקר להתמודדות החיים.

קצת עלינו
פנימיית נווה אלישיב הינה מסגרת ייחודית מסוגה בארץ, המתקיימת במושב אלישיב אשר בעמק חפר. בפנימייה הטיפולית ילדים ובני נוער בגילאי 12-18 המגיעים מרקע משפחתי קשה. כאן הם מקבלים מסגרת משפחתית תומכת, אוהבת ומפנקת תוך מתן כל הכלים והלימוד להתפחות האישית

איך הכל התחיל
במסגרת החוגים הניתנים לילדים השוהים בפנימייה בולט במיוחד החוג לאפייה והשיווק עסקי. שם לומדים הילדים מצד אחד איך להכין עוגיות ומאפים שונים ומאידך איך לנהל עסק לכל דבר בכך שהם מתנסים גם בשלבי ההפצה, השיווק והמכירה.
החוג, נוסך בהם בטחון עצמי אדיר שעוזר להם להתפתחות האישית ומשמש כבסיס והכנה לחיים האמיתיים עם כלים להתמודדות כיצד לפרנס את עצמם ולהתכלכל בכבוד מבלי שיהו זקוקים לתמיכה ולחסדים של אחרים.

וכאן אתם נכנסים לתמונה....
בלי העזרה שלכם זה לא יקרה! עזרו לנו לתת להם את ההזדמנות ללמוד איך להצליח בחיים.
תוכלו לבחור בתרומה ללא תמורה מהסכומים המופיעים משמאל, או להקיש כל סכום שתרצו. ניתן ואף נשמח אם תוכלו להגדיל את התרומה וכל תרומה של 250 שקל ומעלה גם נפנק אתכם במארז טעימות מהתוצרת המיוחדת של הילדים שלנו!

ניתן לתרום גם בתשלומים ללא תפיסת מסגרת האשראי.
בכל שאלה אנחנו זמינים בטלפון: 03-677-1111 או במייל: info@levnaomi.org.il 


המיזם נעשה באדיבות ובאמצעות עמותת 'לב נעמי' עמותה התנדבותית ב100% אין אף מקבל שכר! כולם פועלים בהתנדבות מלאה וללא כל תמורה! לעמותה אישור ניהול תקין עדכני וכל האישורים הדרושים. עוד על פעילות העמותה תוכלו לקבל באתר: www.levnaomi.org.il 

 

להלן מספר כתבות שפורסמו בתקשורת על פעילות עמותת ׳לב נעמי׳

ערוץ 2: מיזם תרופות עד הבית

הטמעה

תצוגה מקדימה

סגור