דלג לתוכן העמוד
הטבעוניות של מאמע
הטבעוניות של מאמע

הטבעוניות של מאמע

עזרו לנו להגשים את החלום להמשיך לפתח את הקונדיטוריה לרכוש ציוד אפייה מקצועי ובעזרתו להגיע לכל השווקים, כיום עובדים עם ציוד ביתי ודי מוגבלים ביכולת שלנו להתפתח ועצם הפרויקט והצלחתו תאפשר לנו באמת להגשים את החלום!

שרון פייגין

32,737 גוייסו באמצעות 223 תומכים
109% של 30,000 סוג הגיוס

הפרויקט

קנו בהמוניכם ועזרו לנו להגשים את החלום אנחנו רוצים להמשיך לפתח את הקונדיטוריה לרכוש ציוד אפייה מקצועי ובעזרתו להגיע לכל השווקים , כיום עובדים עם ציוד ביתי ודי מוגבלים ביכולת שלנו להתפתח ועצם הפרויקט והצלחתו תאפשר לנו באמת להגשים את החלום!

קצת עלינו: הטבעוניות של מאמע

פרוייקט הגיוס מתרחש בזמן בו שרון עוברת 2 דימומים קשים ולמרות הכל נלחמת לחזור ולהמשיך ובנתיים רוני ממשיך את התפעול השוטף של הקונדיטוריה 

אני שרון, פייגין ילידת קיץ 1973אמא לארבעה ילדים ואימצתי לליבי את שני ילדיו של רוני 

נולדתי עם אמיגיומה

גידול של כלי דם ואצלי בראש. לפני חמש שנים קמתי לבוקר של כאבי ראש, בחילות, ובלבול,   ברמב"ם מתקבלת הדיאגנוזה  - כלי הדם האמיגיומים שלי נחלשים עם השנים, תשע מוקדים מועדים לפורענות וזה היה הדימום המוחי הראשון.

אחריו עברתי עוד שישה :2016,2015,2014 גם עכשיו 2017 3 דימומים , אני אחרי דימום נוסף ושוב אנחנו בבית חולים שוב התמודדויות לא פשוטות ,פחד על החיים.

לאחר הדימום הראשון הוצאתי ממעגל העבודה

 פוטרתי וקיבלתי 100% נכות מביטוח לאומי. ורוני בן הזוג שלי יצא מעבודתו כדי לטפל בי הדבר שמצאתי בו תשוקה היה לאפות ולפנק התחלתי לחפש מתכונים מתוקים התחלתי לאפות, להוריד, להוסיף, לצמצם עד שהוצאתי מוצר שהיה טעים ולא רק לטבעונים . ולחיות מקצבת נכות זאת לא אופציה. דור הבן הבכור שלי הציע שנתחיל למכור וכך קמה הקונדיטוריה הטבעוניות של מאמע .

רוני הקים, בנה ועיצב לנו קונדיטוריה ,כפרית, נעימה שם ייצרנו את העוגיות והתחלנו לבדוק את השוק .כשהגענו לקונגרס הטבעוני עם קהל רב ונשארנו ללא עוגיות ותגובות מדהימות של הטועמים הבנתי מה אני רוצה לעשות בחיי ובעודנו מתמודדים עם דימום נוסף רוני במקביל עובד ומוציא לנו רישיון עסק, רשיון יצרן ,ולבקשתכם גם כשרות .

הטבעוניות של מאמע הן עוגיות שנעשות באהבה רבה

עם חומרים משובחים שמן קוקוס עבודת יד והניקיון מעל הכל. להכנת העוגיות נגשים באנרגיה טובה שמחה בלב והמון אהבה. סיימנו לפתח את העוגיות שלנו עם קמח כוסמין וסוכר קנים בקרוב בחנויות ובדרך עוד הפתעות טבעוניות .

הידיעה שהמוצרים שלנו לא פוגעים בסביבה

 יכולה להראות להרבה אנשים שאפשר להכין וליהנות ממוצרים שאינם מן החי לא פוגעים בחברים שלנו והם טעימים ונפלאים .בשנתיים שאנו מקימים ובונים את הקונדיטוריה עברנו לא מעט קשיים אך מה שלא נלקח מאתנו זאת התשוקה והאמונה במוצרים ובדרך שלנו. ההבנה הכי גדולה שלנו שהקונדיטוריה מעבר לערך הכלכלי ושליחות שנפלה בחלקנו היא ממלאת את ליבנו בחדוות יצירה עשייה ורצון גדול להמשיך ולהסתכל קדימה וכאן אתם נכנסים לתמונה .

לכל שאלה או בקשה ואו רכישה כמותית צרו עימנו קשר טלפון :050-6850192 ואו מייל htivonimame@gmail.com 

 

הטמעה

תצוגה מקדימה

סגור