דלג לתוכן העמוד
מאפשרים את המשך צילומי הסרט השדה ה-1
מאפשרים את המשך צילומי הסרט השדה ה-1

מאפשרים את המשך צילומי הסרט השדה ה-1

לראשונה בהיסטוריה, שיתוף פעולה נדיר בין אלפי ערבים ממדינות המזרח התיכון, מדינות המפרץ הערביות והפלסטינים ובין אלפי ישראלים: מדיטציה ותפילה לשלום בין שני העמים. ב-9 בנובמבר 2017 בשעה 8:35:38 בערב זה כבר קרה! וזאת רק סצינה אחת בסרט.

Tsipi Raz

30,129 גוייסו באמצעות 503 תומכים
100% של 30,000 סוג הגיוס

הפרויקט

האירוע ההיסטורי ב 9 בנובמבר בהשתתפותם של 9000 אנשים לפחות, הוא רק דוגמא אחת לאפשרות הקיימת תמיד לשבירת חומות השנאה.

עזרו לנו לממש את הפוטנציאל העצום בסרט השדה ה 1 להביא למסך את סיפור השלום שבין המדע לרוח,

כמו גם השלום האפשרי שבין העמים.

כאן תוכלו לרכוש ב 25 שקלים בלבד את הקובץ להורדה של הסרט המתעד את כל הערב ההיסטורי: כולל המדיטציה, השיתופים מכל ארצות ערב, ההסברים המדעיים, הופעות המוסיקה וסיפורם המרגש של ערבים ויהודים, מוסלמים וישראלים המקיימים שיתוף פעולה במציאות סבוכה, ומצליחים!

 

באירוע חד פעמי וראשון מסוגו, שודרה המדיטציה העולמית למען השלום לאלפי צופים בישראל, בארצות ערב, ובעולם כולו. לאחר המדיטציה שיתפו המשתתפים מישראל, אבו דאבי, ערב הסעודית, תוניס ועוד- את הלא יאמן, אהבתם זה לזה. 

האירוע שהתקיים בתיאטרון ז'ראר בכר בירושלים היה מרגש עד דמעות, מתי שמענו מילות אהבה המרעיפים יהודים על מוסלמים ואלה משיבים אהבה ? מתי לאחרונה ערבים מאבו דאבי או תוניס, או עמאן, אהבו כל כך את הישראלים?

 

הייתה זו חגיגה אמיתית של לב אחד, של מוזיקה ומילים הממיסות כל חומה.

הדבר הלא יאמן הזה ששודר בשידור חי לאלפי אנשים החל בדיוק בשעה 8:35:38 בערב שעון ישראל. ערבים ויהודים, ישראלים ופלסטינים ואלפים נוספים ברחבי העולם, לראשונה בהיקפים כאלה, מיקדו את תודעתם יחד ובאותו זמן ולמשך 10 דקות למען אותה מטרה: הורדת רמת האלימות בירושלים העתיקה. 

המדיטציה הייתה בעצם ניסוי מדעי אותו הנחתה לין מקטאגרט מאנגליה, שחוקרת כבר שנים רבות את נושא השפעת התודעה על המציאות. ללין 20 שנות ניסיון בניהול ניסויים המראים השפעה של תודעה קולקטיבית על המציאות- החל בשינוים בקצב צמיחה של צמחים ועד הורדת רמת אלימות במקומות שונים בעולם. גם הפעם נבחנה השאלה: האם התודעה הקולקטיבית הזו תצליח ליצור שדה אנרגיה מאוחד הניתן למדידה?

המדיטציה הייתה בפיקוח וניטור של פרויקט התודעה העולמי ובמקביל על ידי כלי מדידה נוספים בפיקוח פרופסור קונסטנטין קורקטוב שברשותו כ 1000 מכשירי מדידה בטכניקה שונה והמפוזרים ברחבי העולם. תוצאות ראשונות מראות השפעה ללא ספק על שדה האנרגיה שנמדד בירולים העתיקה, ואפילו על מי השתייה בהודו. ניתוח התוצאות יארך מספר שבועות. 

האירוע בירושלים - יש לומר ההיסטורי-  תועד ב- 5 מצלמות ושודר לייב בערב עצמו. לאחר מכן הפך חומר הגלם הרב לסרט באורך 2:22 שעות והוא מוצע לרכישה כאן(בצד שמאל)   בפורמט של קובץ דיגיטלי.

באמצעות רכישה זו במחיר סימלי תוכלו גם אתם להיות חלק מרגע נדיר של אהבה בין אלו שנחשבו אויבים

וגם לעזור לנו לממן את המשך צילומי הסרט והפצתו בעולם.


לאחר המדיטציה והצהרות האהבה שריחפו באויר בין אבו דאבי - עמאן- כווית , ערב הסעודית..וירושלים

החל ערב בהנחיית פריידי מרגלית  אשר שמה לה לחזון להפיץ את בשורת "גן עדן זה כאן" לכל אדםשאדי אבלסי תירגם לערבית והביא את סיפורו של ערבי ישראלי בחברה יהודית, אנדרס הולטה הגיע אלינו הישר ממנכן לשיר את "יש רק אהבה", ו'איט פדר ואורי* עם ההרכב שלהם  - ליוו את האירוע בתדרים מרפאים ומנטרות בעברית,  ניצן שייר -  הדהימה בביצוע הללויה, ג'ודי קלע-  שרה את "שלום עליכם מלאכי השלום" איילת עוז ומירה עילבוני שרו בעברית וערבית שיר משותף ולצליליו רקדה סיגל זיו, רונית שפי- הביאה מקצבים אחרים בשיר TIME IS NOW

עימאד תלחמי- מנכ"ל ומייסד Babcom Centers , חבר ועד מנהל במכון הישראלי לדמוקרטיה, דיבר על החזון שלו בחיבור בין ערבים ויהודים בישראל למען שגשוגן המשותף של שתי הקהילות , ועל הקודים המנחים אותו בעסקים בחברה מתוקנת: חמלה, אהבה, ונתינה ללא תנאי. ד"ר נוגה גזית  - מייסדת המכללה לביואורגונומי: דיברה על הקשר שבין שלום פנימי  לשלום עולמי. אוריאלה פז מורין – מייסדת שיטת אומגה העבירה תהליך מדיטטיבי מהיר. ליליאן ויסברגר - רכזת היגוי של תנועת "נשים עושות שלום"  סיפרה על "צעדת התקווה" ועל "מסע השלום" פרויקטים  בהם לקחו חלק כ60.000 איש. ד״ ר רחאב טלאל עבד אל חלים אשת חינוך המשלבת חינוך מיוחד בחינוך הרגיל ומשלבת בין תרבויות ודתות מובילה בתנועת נשים עושות שלום. דיברה על הקריאה לשלום בכפר השלום באוהל הגר ושרה. השייח מוחמד אל ריפעי והדסה פורמן הדגימו את אהבת האל האחד בין אם אל היהודים או אל המוסלמים. 

הניסוי והאירוע בירושלים הם נקודת השיא בסרט שצילומיו החלו לפני 3 שנים ועוסק בשלום שבין המדע לתודעה -

הסרט ברובו תיעוד ניסויים מדעיים הבוחנים רעיונות רוחניים - ומטרתו לתת ביטוי לעוצמתה של הרוח האנושית- התודעה האנושית - לפרוץ את גבולות המוכר והסביר אל עבר המופלא המרגש. בדיוק כמו בעדויות ששמענו לאורך כל הכנס בירושלים.

בסרט ראיונות עם אנשים שעשו את החיבור הזה ובגדול : גרג בריידן, ד"ר ברוס ליפטון, ד"ר טוד אובוקאייטס, לי קרול, לין מקטאגרט, פרופסור קורקטוב ועוד. כמו כן הניסויים המתועדים מוררים השתאות- האומנם? האומנם ניתן להקטין גידול רק באמצעות תודעה? האמנם ניתן לשלוח כוונה לריפוי באמצעות תודעה מהודו לישראל והיא תגיע?

הסרט עדיין בצילומים ואנו מניחים שבאמצע 2018 יצא למסכים ולתפוצה עולמית. 

פרוייקט בסדר גודל כזה מצריך משאבים רבים ועל אף ההתגייסות הגדולה בקרב העוסקים במלאכה, אנו עדיין זקוקים נואשות לתמיכה כספית שתאפשר לפרוייקט לממש את הפונטציאל העצום הגלום בומוזמנים להתגייס ולתרום בנדיבותכם לטובת הצלחת הפרויקט.

חשוב לנו להדגיש שהקריאה לתמיכה היא עבור מימון האירוע בירושלים שהוצאותיו היו רבות, והמשך צילומים ועריכה של הסרט "שדה ה 1" , גברת לין מקטאגרט מנחה ניסויים העוסקים בתודעה קולקטיבית כבר שנים רבות המוצעים למשתתפים ביחנם! ואין לה ולא יהיה לה קשר כל שהוא לבקשת התמיכה.

הצטרפו ועזרו לנו לממש את הפוטנציאל העצום של הפרויקט הזה על כל חלקיו : מימון הוצאות הכנס בירושלים, המשך צילומי הסרט, סיום העריכה והפצתו בעולם. 

אנו מאמינים בכוחה של האומנות - במיוחד האומנות השביעית - הקולנוע-  והמדיה, לחולל שינוי על ידי הפצת הידע על כוחה של התודעה האנושית ליצור עולם טוב, מעבר למגבלות הגנים, והרגלים של היסטוריה רבת שנים.

ציפי רז- מפיקה, במאית ועורכת הסרט "שדה ה 1"

אלי זינגר- מפיק וצלם הסרט "שדה ה 1" 

 

 

 

 

 

צפו בטריילר לסרט "השדה" המופק בימים אלו


הטריילר לסרט 'השדה'
https://youtu.be/hA1Yp4xspLw

דף הפייסבוק של הסרט

https://www.facebook.com/TheFieldFanPage/

 

הטמעה

תצוגה מקדימה

סגור