מי אנחנו? מה אנחנו יודעים לעשות? מה עשינו עד היום ואיך אנחנו יכולים להגשים את החלומות שלכם בעזרת גיוס המונים – מימון המונים וגיוס תרומות באינטרנט.

אם יש לכם עוד שאלות? שלחו לנו במייל: info@giusim.co.il או בעמוד צור קשר ונשמח להשיב! 

 

רגע לפני, תכירו את הלקוחות הנאמנים שלנו:

דיסקים לילדים

חסדי נעמי

 

זוהר יוסף - רואה חשבון

איגוד יחסי הציבור בישראל

נטו ניוז - פורטל צרכנות

מגן לחולה - הרב בנימין פישר

רדיו וי

 
 
 
 

נעים מאוד, אחרי למעלה משני עשורים שאנו עוסקים בהצלחה רבה בפרסום ושיווק באינטרנט. לאורך כל השנים וגם כיום אנו מספקים ללקוחות שלנו את כל השירותים הקשורים לרשת, החל מבניית אתרים, קידום אתרים, שיווק ניהול ופרסום ברשתות החברתיות ובאינטרנט כולו ובעיקר גיוס תרומות.

עיקר גאוותינו הם ללא ספק הגופים הוולונטריים האגודות ועמותות הצדקה להם אנו מסייעים בגיוס תרומות עבור פעילותם למען ולרווחת הקהילה. כמו ארגון חסדי נעמי (אמא, הבטחת שלנו עוף לשבת!) מגן לחולה (ייעוץ רפואי של הרב בני פישר) משרד רואה החשבון זוהר יוסף, משרד פרסום למגזר החרדי 'פילוחים', עמותת לב נעמי ועוד..

אז אחרי שגייסנו מיליוני שקלים באינטרנט, הגיע הזמן שגם אתם תלמדו לעשות זאת עבור העמותה או הגוף הקרוב ללבכם כמו גם לצורך מימוש והגשמת כל חלום הדורש כסף. זה יכול להיות המצאה גאונית שאתם מפתחים או חושבים רוצים לפתח. זה יכול להיות דיסק, ספר או כל מיזם אחר שעשוי לעניין ולהביא תועלת לציבור.

אנחנו כאן בשבילכם. ללמד, להסביר, לתת דוגמאות, נתונים וסטטיסטיקות מהארץ וגם מהעולם בכל הקשור לגיוס תרומות באינטרנט באמצעות מימון המונים או גיוס המונים.

באתר גיוסים מאות דוגמאות מקמפיינים אמתיים שהצליחו יותר, פחות או גם כאלה שנכשלו. מכולם יש מה ללמוד ותמיד יש מה לשפר. אז אם אתם לפני קמפיין של גיוס המונים או כבר אתם בעיצומו של קמפיין מימון המונים או אם חלילה עשיתם ניסיון של גיוס תרומות באינטרנט והוא לא צלח כפי שרציתם או דמיינתם, אנחנו כאן לסייע לכם להגישם את החלום.

בכל שאלה או משאלה אנחנו זמינים בטלפון או במייל.

מאחלים לכם גיוס המונים מוצלח. ואם יש לכם טיפים הקשורים לעולם התוכן של מימון המונים ובכלל גיוס תרומות באינטרנט, שלחו לנו… info@giusim.co.il