מי אנחנו? מה אנחנו יודעים לעשות? מה עשינו עד היום ואיך אנחנו יכולים להגשים את החלומות שלכם בעזרת גיוס המונים – מימון המונים וגיוס תרומות באינטרנט.

אם יש לכם עוד שאלות? שלחו לנו במייל: [email protected] או בעמוד צור קשר ונשמח להשיב! 

 

נעים מאוד:

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

אחרי למעלה משני עשורים שעסקנו בהצלחה רבה בפרסום ושיווק באינטרנט החל מבניית אתרים, קידום אתרים, שיווק ניהול ופרסום ברשתות החברתיות ובעיקר גיוס תרומות, חקרנו, בדקנו את העולם המופלא של "גיוס המונים" ולאחר עמל רב הקמנו את אתר גיוסים לקהילה בו כל יזם או עמותה יכולים להקים קמפיין ל"מימון המונים" באתר המתקדם ביותר ובתנאים מצויינים.

אז אחרי שגייסנו מיליוני שקלים באינטרנט, הגיע הזמן שגם אתם תלמדו לעשות זאת עבור העמותה או הגוף הקרוב ללבכם כמו גם לצורך מימוש והגשמת כל חלום הדורש כסף. זה יכול להיות המצאה גאונית שאתם מפתחים או חושבים רוצים לפתח. זה יכול להיות דיסק, ספר או כל מיזם אחר שעשוי לעניין ולהביא תועלת לציבור.

אנחנו כאן בשבילכם. ללמד, להסביר, לתת דוגמאות, נתונים וסטטיסטיקות מהארץ וגם מהעולם בכל הקשור לגיוס תרומות באינטרנט באמצעות מימון המונים או גיוס המונים.

באתר גיוסים מאמרים ודוגמאות מקמפיינים אמתיים שהצליחו יותר, פחות או גם כאלה שנכשלו. מכולם יש מה ללמוד ותמיד יש מה לשפר. אז אם אתם לפני קמפיין של גיוס המונים או כבר אתם בעיצומו של קמפיין מימון המונים או אם חלילה עשיתם ניסיון של גיוס תרומות באינטרנט והוא לא צלח כפי שרציתם או דמיינתם, אנחנו כאן לסייע לכם להגישם את החלום.

בכל שאלה או משאלה אנחנו זמינים בטלפון או במייל.

מאחלים לכם גיוס המונים מוצלח. ואם יש לכם טיפים הקשורים לעולם התוכן של מימון המונים ובכלל גיוס תרומות באינטרנט, שלחו לנו… [email protected]