1. קמפיין מימון המונים דורש עבודה מאומצת בכדי להגיע לגיוס המונים שיתרמו למיזם שלכם או יקנו את המוצר שלכם.
נכון שאולי שמעתם על קמפיינים שגייסו עשרות ומאות אלפי שקלים, אבל צר לנו לאכזב! קמפיין מימון המונים זו לא ביצת זהב שמטילה כסף ובטח לא עץ שמגדל דולרים.קמפיין מימון המונים דורש הכנה מראש של כמה שבועות עד חודשים. ובזמן הקמפיין העבודה רבה וגם לאחר שהוא מסתיים לא תמה העבודה.
 קמפיין מימון המונים אינה ביצת זהב

בהתאם לזאת, עליכם לחשוב היטב לפני שאתם ניגשים לפתוח קמפיין לגיוס ההמון. אם אין לכם זמן להשקיע ובכל הכח, עדיף שלא תצאו לדרך. חבל על הזמן של כולנו!

מהניסיון שצברנו, לרוב אנו יודעים ללמוד ולזהות לפי מספר פרמטרים אם אתם באמת מתכוונים לכך ברצינות לעבוד קשה או סתם לנסות את המזל ואם יילך מה טוב.
אנו לא מעוניינים בכך ואין לנו אפשרות לתת במה לנסיונות. כל קמפיין שיעלה הוא רק בהתאם לתקנון ולהגבלות של גיוסים לקהילה, בנוסף לכך שנבין ונתרשם שאכן בעל הקמפיין מודע לעבודה הקשה שמחכה לו והוא מוכן לזה ואכן יעשה את זה.

2. לתשומת ליבכם: מכוון שאנו מציעים מהפכה אמיתית בעולם מימון המונים, בין הייתר מהעמלה הנמוכה של 5% בלבד בשונה מהאתרים האחרים שגובים בין 10% עד 15% עמלה, אנו מוצפים בפניות רבות להעלאת קמפיינים. לקריאת כל היתרנות שאנו מציעים מול אתרי המימון האחרים, לחצו כאן

בהתאם לכך לוקח פרק זמן עד שאנו בוחנים כל קמפיין ובהתאם לתקנות מתקבלת החלטה אם הוא יפורסם או לא. אנא התאזרו בסבלנות. אנו עושים את מירב המאמצים לטפל ולהשיב כמה שיותר מהר לכל הפונים אלינו. כפי המופיע בתקנון האתר אין לנו כל מחויבות לאשר כל קמפיין שישלח אלינו.

3. אם אין לכם נסיון בגיוס כספים באמצעות פלטפורמת גיוס המונים אנו ממליצים להשתתף בסדנאות מימון המונים שאנו מעבירים מעת לעת. הסדנאות האלה נועדו בעיקר בשבילכם ולמענכם. תגיעו, תלמדו ותבינו איך זה עובד ותצאו עם כלים שיתנו לכם אפשרות לפתוח קמפיין ולנהל אותו כמו שצריך.
בנוסף, מומלץ מאוד שתקראו את המאמרים שאנו מפרסמים תחת הקטגורייה "מדריך גיוסים". תוכלו גם שם ללמוד הרבה על העולם הקסום של גיוס המונים.

4. אם אין לכם זמן לללמוד ולהתעסק בכל ההכנות הדרושות להרצת הקמפיין ולכל העבודה הרבה הכרוכה בכך, נוכל להפנות אותכם לאנשי מקצוע שיש להם ניסיון רב בקמפיינים למימון המונים. הם יוכלו להדריך אתכם או לנהל עבורכם את כל הקמפיין. השירות כרוך בתשלום לנותני השירות. אין לנו כל קשר לשירות זה. אנו רק נכיר לכם את המבצעים ואתם תחליטו לשיקול דעתכם אם ועם מי לעבוד.

5. בכל מקרה לא ניתן לפתוח או להגיש בקשה ללא הזדהות שלכם מולנו. ייתכן שבחלק מהגיוסים לא אתם אלו שתחשפו לציבור, אבל מולנו אנו חייבים לקבל מידע מלא עליכם הכולל קבלת צילום תעודת זהות שלכם ומסמכים נוספים הקשורים למיזם-לעסק ו-או לקמפיין שלכם.

מאחלים לכם הצלחה רבה במסע גיוס ההמונים הבא שלכם!

בכל שאלה אנא הפנו למחלקה המטפלת:

בכל הקשור לקמפיינים יש לשלוח מייל ל: [email protected]

בכל הקשור למשרד גיוסים: [email protected]

בכל הקשור לניוז לטר: [email protected] 

בכל שאלה אחרת יש לפנות למייל הראשי: [email protected] 

 

להלן מספר מאמרים מומלצים וסרטוני וידיאו שאנו ממליצים לכם לקרא ולצפות כהכנה לקראת הקמת קמפיין מימון המונים

 

מימון המונים להוצאת ספר

יש לכם חלום להוציא ספר? זה הזמן שלכם להגשים את החלום! אתר גיוסים מציג את המדריך המלא איך לגייס כסף להוצאת ספר באמצעות מימון המונים

מימון המונים להוצאת ספר יש לכם חלום להוציא ספר? זה הזמן שלכם להגשים את החלום! אתר גיוסים מציג את המדריך המלא איך לגייס כסף להוצאת ספר באמצעות מימון המונים 

 

מדריך גיוסים: איך עושים קמפיין מימון המונים להפקת אלבום מוזיקה

גיוסים לקהילה שמחים להציג לכם את המדריך המלא ל: איך עושים קמפיין מימון המונים להפקת אלבום מוזיקה

 מדריך גיוסים: איך עושים קמפיין מימון המונים להפקת אלבום מוזיקה גיוסים לקהילה שמחים להציג לכם את המדריך המלא ל: איך עושים קמפיין מימון המונים להפקת אלבום מוזיקה